Життя Львів Новини Новини суспільства У Львові дерево розтрощило автомобіль 30 вересня 2016, 15:25 Юра Шумак 929 У Львові впало дерево на автомобіль. Про це повідомляють у спільноті Варта-1. В повідомленні йдеться, що сьогодні, на вулиці Лисенка біля інфекційної лікарні впало дерево на автомобіль. Також порвало кабелі електроенергії. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Поширити у Facebook Написати в Twitter Поділитись в Telegram Коментарі
Сім'я 27 червня 2026, 19:03 Активне дозвілля та комфорт: база відпочинку з басейном в Київській області
Тренди 27 червня 2026, 18:43 Де використовують абразивні матеріали 3МТМ та як підібрати рішення під задачу