дивись.info

ДФС провела обшуки в офісах і на складах тютюнового монополіста

ДФС провела обшуки в офісах і на складах тютюнового монополіста

У декількох містах України проходять обшуки офісів і складів монопольного дистрибутора тютюнових виробів TEDIS-Україна (раніше «Торговий дім” Мегаполіс-Україна»), про це RAU повідомили джерела у TEDIS-Україна.

Монополіста у дистрибуції тютюнових виробів у країні, компанію TEDIS-Україна звинувачують в ухилянні від сплати податків.

Озброєні люди, імовірно, співробітники ДФС блокують роботу складів, опечатують приміщення, проводять виїмку документів і вилучення техніки. У компанії пов’язують дії податківців із постійними звинуваченнями із боку ДФС в ухиленні від сплати податків і зборів.

Не виключено, що обшуки і вилучення документів у TEDIS-Україна пов’язані із розслідуванням ДФС щодо ухилення від сплати податків виробником тютюнової продукції Philip Morris Ukraine на загальну суму 4,1 мільярда гривень.

Також, як написав на своїй facebook-сторінці голова ГО «Економічний бойкотний рух», львівський активіст Олег Радик, що високопоставлені джерела у львівській податковій не змогли прокоментувати дану ситуацію, оскільки регіональні відділення ТЕДІСу платять податки в Києві.

«Керівники двох великих львівських торгових мереж підтвердили проблеми у їх постачальника. Ажіотажу і паніки поки не спостерігається. Запасів достатньо», – написав він.

Нагадаємо, що у ніч на 12 січня 2016 року майже 200 активістів у Львові заблокували роботу компанії «Мегаполіс-Україна», яка відноситься до російської групи компаній «Меркурій». Пізніше стало відомо, що подібні акції провели у ще п’ятьох містах України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама