дивись.info

Львів’ян закликають допомогти 5-річній дівчинці зберегти життя

У Львові збирають кошти на лікування 5-річній дівчинці, життя якого залежить від майбутньої операції. Про це повідомляє «Варта-1» у Facebook.

zrtst_zeiqu

«Креховець Анна, 09.10.11р.н; проживає разом із батьками та братиком у місті Львові.
В дівчинки впродовж двох тижнів піднімалася температура до 39,2, сильно крутило ноги. Лікування призначено було, як при звичному ГРВ проте таке лікування не давало бажаного результату, дівчинці ставало ще гірше. Батьки вирішили звернутися у Чорнобильську лікарню, де і було встановлено цей жахливий діагноз –  гостра лімфобластна лейкемія (велика кількість баластів в кістковому мозку)», – йдеться в повідомленні.

Зараз Анічка проходить перший блок хіміотерапії у Чорнобильській лікарні у відділені гематологіі та інтенсивноі хіміотерапіі, що у місті Львові. Лікарі одноголосно радять після стабілізації стану дитини відправити її на лікування за межі України. Чи потрібна саме трансплантація кістково мозку (ТКМ) буде встановлено згодом. Для сім’ї Анічки, як і для більшості середньостатистичних сімей, сума на лікування просто непідйомна та захмарна.

Зараз батьки в пошуках лікарні, яка готова була б прийняти дівчинку. За попередніми даними вартість лікування може сягати від 50.000 до 180.000 тисяч Євро (у випадку якщо буде необхідно ТКМ)

Батьки вирішили не зволікати і звертаються до усіх небайдужих допомогти їм у такій страшній біді.

РЕКВІЗИТИ для перерахунку коштів
Картка ПриватБанк:
• 4149 6258 0938 1237
Отримувач:
Креховець Василь Васильович (батько дівчинки)

Картка на випадок, якщо не вдається переказати на попередню:
• 4149 6258 0898 0476
Отримувач:
Креховець Василь Васильович (батько дівчинки)

Контактний телефон батька: +380 (67) 670 81 62 – Василь

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.