• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Росія на місяць очолить Радбез ООН

Сьогодні, 1 жовтня, Росія прийме головування в Раді Безпеки ООН.

Перша зустріч Радбезу під головуванням Росії пройде 3 жовтня, коли буде затверджена програма роботи на поточний місяць, передає ТАСС. У той же день постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін дасть прес-конференцію, на якій розповість про заплановані на жовтень заходи. Як повідомили у постпредстві РФ, програма роботи РБ на жовтень «виглядає вельми насиченою» і наразі передбачає близько 20 засідань.

«Центральним заходом російського головування стануть дебати 28 жовтня щодо співпраці ООН з регіональними організаціями: ОДКБ, ШОС і СНД», - повідомили у дипмісії. Протягом місяця члени Ради Безпеки займуться конфліктами в Африці, в тому числі у суданській провінції Дарфур, Демократичній Республіці Конго, Малі, Центральноафриканській Республіці й Південному Судані, а також приділити увагу криз у країнах Близького Сходу.

Зокрема, буде обговорюватися ситуація в Ємені, Лівані і Сирії. Також протягом місяця очікуються щонайменше дві зустрічі щодо Сирії. Одна з них буде присвячена гуманітарній ситуації в країні, а друга - ситуації із застосуванням у ході конфлікту отруйних речовин. 5 жовтня в Радбезі в закритому режимі пройде шосте попереднє голосування в рамках процедури обрання нового генсека ООН. Представлені у раді безпеки держави очолюють його роботу по черзі в алфавітному порядку англійської мови. Головування країни в РБ триває протягом одного календарного місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: