дивись.info

Гринів відкликає зміни до закону про е-декларування

Голова фракції «Партії Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів відкликає законопроект про зміни до Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності. Про це І.Гринів повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише УНН.

«Мав складну розмову з Президентом щодо внесених поправок до Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності. Я і надалі залишаюсь при своїй думці, що цей закон потребує доопрацювання та змін. Але врахував дискусію з Президентом та відкличу цей законопроект», – повідомив він.

І.Гринів також зазначив, враховуючи резонанс, який дістала в суспільстві ця законодавча ініціатива, він відкликає законопроект.

Голова фракції наголосив, що суспільство виявилось непідготовленим до такої дискусії. Він зазначив, що розпочинає відкрите обговорення щодо цього питання.

«Я повернуся до цього питання щойно переконаю громадськість у необхідності таких законодавчих змін», – додав І.Гринів.

Нагадаємо, система електронного декларування мала запрацювати ще 15 серпня, однак була запущена лише в тестовому режимі. Повноцінно система запрацювала 1 вересня.

Зауважимо, у рамках нової системи посадовці мають заповнювати електронні декларації про свої статки — рухоме і нерухоме майно, об’єкти незавершеного будівництва та готівку. З моменту запуску системи чиновники повинні протягом 60 днів (до 1 листопада) подати електронні декларації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама