дивись.info

Міська дитяча клінічна лікарня отримала надсучасне обладнання (фото)

Міська дитяча клінічна лікарня отримала надсучасне обладнання (фото)

Щоб надавати якіснішу медичну допомогу дітям, для відділення хірургії за кошти міста придбано надсучасне відео-ендоскопічне обладнання.

Чіткість і якість зображення нового обладнання дозволяють виявити і описати найменші зміни при захворюваннях та аномаліях шлунково-кишкового тракту. Хірургія у дітей вимагає якісного підходу через мініатюрність органів і специфіку функціонування їхніх організмів.

Використання сучасного обладнання дасть змогу проводити сотні обстежень протягом року
Галина Курило

Потреба у такому обладнанні експертного класу була давно. Ендоскопія у високій роздільній здатності, у поєднанні зі scan технологією, відкриває нові можливості у складних випадках при вроджених вадах, зокрема у новороджених. Використання сучасного обладнання дасть змогу проводити сотні обстежень протягом року та принципово по-новому підійти до діагностики і лікування не лише пацієнтів міста і області, а й дітей з інших регіонів, які потребують високоточного обстеження але не мають відповідного обладнання – розповідає завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новороджених міської дитячої клінічної лікарні Галина Курило.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.