дивись.info

З бюджету Львівщини профінансовано 65% мікропроектів місцевого розвитку

У Львівській області на завершальному етапі реалізація Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році.

З обласного бюджету скеровано субвенцію на базовий рівень  в розмірі 34  мільйони гривень, що становить 65% від загальної суми. Всього на проведення обласного конкурсу мікропроектів передбачено 54 мільйони гривень, повідомляє прес-служба ЛОР.

Про це у п’ятницю, 30 вересня, під час засідання Конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко.

За його словами, із загальної кількості 686 мікропроектів  уже завершено 237, на 438 об’єктах ще тривають роботи. І лише 4 мікропроекти вилучені з числа переможців та не будуть профінсовані з обласного бюджету, оскільки двоє з них отримали субвенцію з державного бюджету, а решта взагалі не буде реалізовано – це ремонт приміщень Крисовицької загальноосвітньої школи (Мостиський район) та ремонт даху у Народному домі с. Шпиколоси Сокальського району.

Відтак вивільнені кошти скерують на інші згідно рейтингу мікропроекти, а саме – капітальний  ремонт Народних домів у с.Мала Горожанна (Миколаївський район), с.Зарічне (Жидачівський район), с.Пониковиця (Бродівський район), с.Хоробрів та с.Бояничі (Сокальський район), а також реконструкцію  фельдшерсько-акушерського пункту у с.Городиславичі (Пустомитівський район) та ремонт ФАПу у с.Лагодів Бродівського району.

Окрім того, відремонтують приміщення Сарнівської ЗОШ та зроблять ремонт системи опалення у Порічанському дошкільному закладі, що у Яворівському районі.

Окрім того, Конкурсна ради розглянула та підтримала звернення 21 конкурсанта щодо перейменування мікропроектів-переможців конкурсу. Як зазначила  секретар Конкурсної ради Олена Гвоздик, відразу після погодження змін можна буде проводити фінансування  цих об’єктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама