З бюджету Львівщини профінансовано 65% мікропроектів місцевого розвитку

У Львівській області на завершальному етапі реалізація Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2016 році.

З обласного бюджету скеровано субвенцію на базовий рівень  в розмірі 34  мільйони гривень, що становить 65% від загальної суми. Всього на проведення обласного конкурсу мікропроектів передбачено 54 мільйони гривень, повідомляє прес-служба ЛОР.

Про це у п’ятницю, 30 вересня, під час засідання Конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко.

За його словами, із загальної кількості 686 мікропроектів  уже завершено 237, на 438 об’єктах ще тривають роботи. І лише 4 мікропроекти вилучені з числа переможців та не будуть профінсовані з обласного бюджету, оскільки двоє з них отримали субвенцію з державного бюджету, а решта взагалі не буде реалізовано – це ремонт приміщень Крисовицької загальноосвітньої школи (Мостиський район) та ремонт даху у Народному домі с. Шпиколоси Сокальського району.

Відтак вивільнені кошти скерують на інші згідно рейтингу мікропроекти, а саме – капітальний  ремонт Народних домів у с.Мала Горожанна (Миколаївський район), с.Зарічне (Жидачівський район), с.Пониковиця (Бродівський район), с.Хоробрів та с.Бояничі (Сокальський район), а також реконструкцію  фельдшерсько-акушерського пункту у с.Городиславичі (Пустомитівський район) та ремонт ФАПу у с.Лагодів Бродівського району.

Окрім того, відремонтують приміщення Сарнівської ЗОШ та зроблять ремонт системи опалення у Порічанському дошкільному закладі, що у Яворівському районі.

Окрім того, Конкурсна ради розглянула та підтримала звернення 21 конкурсанта щодо перейменування мікропроектів-переможців конкурсу. Як зазначила  секретар Конкурсної ради Олена Гвоздик, відразу після погодження змін можна буде проводити фінансування  цих об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: