дивись.info

Чорний протест скінчився. Обурені проектом абсолютної заборони абортів польки страйкували у всій країні

Чорний протест скінчився. Обурені проектом абсолютної заборони абортів польки страйкували у всій країні

Протестуючі у Варшаві прийшли під штаби «ПіС» на Старому Місті. Тисячі людей протестували також у Гданську, Кракові, Катовіцах, Познані, Вроцлаві та інших містах. Не бракувало також підтримки з-за кордону – демонстрації у знак солідарності відбулися в тому числі у Берліні, Брюселі та Києві.

Чорний протест прогримів Польщею. На вулиці вийшли тисячі жінок, які опира.ть спробам заборонити аборти. У лавах протестуючих не бракувало і чоловіків. На демонстрації у Варшаві зібралося понад 30 тисяч осіб, хоча точно порахувати було важко – ротація протестуючих була величезна. І це все попри дощ, – пишуть польські ЗМІ.

У Вроцлаві зібралося понад 20 тисяч осіб, по кільканадцять тисяч маніфестувало у Гданську, Кракові, Познані, Щецині. Навіть у маленькому Мінську Мазовеькому зібралося близько тисячі демонстрантів.

Читайте також: Експерт: українські політики також можуть взяти на озброєння тему заборони абортів

Чорному протестові протиставлялися контрдемонстрації організації Рro life. У Варшаві під колоною Зигмунта зібралося кілька осіб із фотографіями плодів після аборту. Подібний протест відбувався і в Катовіцах. У деяких костелах, наприклад, у Лодзі та на варшавській Празі правилася спеціальна служба, яка мала бути відповіддю на жіночий протест.

Додамо, що у Познані дійшло до сутичок із поліцією. Під будинком, де розташований місцевий офіс правлячої партії, протестуючі  запалили піротехнічні засоби. Затримано 10 осіб.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама