ЛМР незаконно передала земельну ділянку одному із товариств у центрі міста

Прокуратурою вживаються заходи щодо попередження незаконної передачі земельної ділянки в центральній частині м. Львова.

Львівською місцевою прокуратурою №1, з метою попередження незаконної передачі земельної ділянки історико-культурного призначення, скеровано до суду позов про визнання протиправною та скасування ухвали Львівської міської ради, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою встановлено, що ухвалою Львівської міської ради одному із товариств надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0359 га на вул. Шевській у м. Львові для реставрації з переплануванням житлового будинку.

При цьому, Львівською міською радою не взято до уваги той факт, що на згаданій земельній ділянці знаходиться будинок, який належить до пам'яток архітектури національного значення та розташований в межах історичного ареалу і зони регульованої забудови міста, а також входить в ансамбль історичного центру Львова, внесеного до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вищевказане стало підставою для звернення прокуратури до суду.

На даний час, Львівський окружним адміністративним судом уже задоволено клопотання керівника Львівської місцевої прокуратури №1 про забезпечення позову, тобто заборонено Львівській міській раді приймати рішення та вчиняти дії щодо затвердження суб’єкту господарювання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шевській у м. Львові до розгляду справи по суті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: