дивись.info

На Львівщині працює 24 бюро безоплатної правової допомоги

Вже цілий місяць на території області успішно працюють 24 бюро безоплатної правової допомоги. Свої двері для відвідувачів бюро відчинили ще на початку вересня. Про це інформують у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної  правової допомоги у Львівській  області.

Бюро правової допомоги – мережа точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп. Це самостійні відділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За словами директора Регіонального центру Ігоря Микитина, основними завданнями бюро правової допомоги є правопросвітництво у територіальних громадах; надання безоплатної первинної правової допомоги; забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги; надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту); забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Із детальнішою інформацією та адресами, де відтепер мешканці малих міст та сіл Львівщини мають змогу отримати безоплатну правову допомогу, можна ознайомитися – тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама