• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

У Львові місяць триватиме полювання на пацюків

З 10 жовтня до 18 листопада у Львові, Винниках, Рудно та у Брюховичах проведуть осінню суцільну одномоментну дератизацію відповідно до сформованих графіків.

Про це повідомили у обласному КП «Профілактична дезінфекція». Складено плани-графіки, згідно яких фахівці відділів профдезінфекції у присутності представників ЛКП будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території ЛКП. Згідно планів-графіків, фахівці розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків.

Окрім цього, одночасно проводитимуть дератизаційні заходи у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік, лікарень, парках, скверах, а також приміщень, які знаходяться на цій території. Також дератизаційні заходи будуть проводити в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди на проведення дератизації.

Усі ЛКП Львова до 11 жовтня зобов’язані інформувати мешканців та своїх працівників про проведення осінньої суцільної дератизації у місті.

Дератизацію у приватному секторі проводять при згоді господаря будинку. У дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря.

Мешканці будинків приватного сектору, які будуть відсутні під час проведення суцільної дератизації, можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання:

  • Галицький, Сихівський райони – 271-20-82;
  • Франківський район – 238-28-27;
  • Залізничний район – 292-63-14;
  • Шевченківський район – 272-70-86;
  • Личаківський район – 275-90-01.

Питання та пропозиції щодо проведення суцільної одномоментної дератизації просять адресувати за тел: 271 – 20 – 82.

Нагадаємо, суцільна одномоментна дератизація проводиться 2 рази на рік, навесні та восени, що не дає можливості щурам масово розмножуватися і поширювати інфекційні хвороби (лептоспіроз, туляремію, які є небезпечними для людини).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: