У Львові прокуратура вимагає знесення незаконної забудови

a4c96e43c08c32dfd090b4cbfd2de581

Прокуратура в суді наполягатиме на розірванні договору оренди земельної ділянки та знесення на ній об’єктів самочинного будівництва.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Львівською місцевою прокуратурою №2 у вересні 2016 року до Господарського суду Львівської області в інтересах держави в особі Львівської міської ради заявлено позов до ТзОВ «Каньйон» про розірвання договору оренди земельної ділянки загальною площею 1,5 га, вартість якої становить понад 9,5 млн грн, а також приведення її у попередній стан шляхом знесення там об’єктів самочинного будівництва.

Прокуратурою встановлено, що в березня 2015 року Львівська міська рада своєю ухвалою вказаному товариству продовжила на 10 років термін оренди земельної ділянки по вул. Т.Шевченка, 307-а для обслуговування автостоянки за рахунок земель промисловості та транспорту.

Водночас, відповідачем в порушення вимог чинного законодавства у сфері земельних відносин та містобудівного законодавства укладено договір із будівельною компанією про будівництво на всій площі вказаної земельної ділянки за адресою м. Львів (Рясне), вул. Т.Шевченка, 307-а індивідуального багатоквартирного спареного житлового будинку, що складається з 10 секцій.

На даний час, уже здійснено незаконну забудову двох з половиною секцій майбутнього багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом, про що свідчить висновок перевірки інспекції ДАБІ у м. Львові.

Справа за позовом прокуратури перебуває на розгляді у Господарському суді Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: