дивись.info

Путін каже, що Росія нікому нічого не нав’язує

Президент РФ Володимир Путін стверджує, що Росія нічого не нав`язує іншим країнам, які «мають право бути сильними».

Про це інформує УНІАН.

«Більш як 100 років тому, звертаючись до депутатів Держдуми, Федір Аркадійович Столипін сказав: «Ми всі повинні об`єднати, узгодити свої зусилля, свої обов`язки і права для підтримання історичного вищого права Росії бути сильною». Коли ми згадуємо такі слова або коли формулюємо їх заново, ми завжди виходимо з того, що будь-який народ і будь-яка країна мають точно таке саме право – бути сильними», – сказав Путін.
«Ми ніколи не вкладаємо в це поняття «бути сильними» якісь великодержавні нотки. Ми нікому ніколи не нав`язуємо і нав`язувати не збираємося», – заявив він.
На думку Путіна, сила Росії «всередині нас самих, всередині нашого народу, наших людей, наших традиціях і нашій культурі, нашій економіці, у величезній нашій території і природних багатствах, обороноздатності». Путін вважає, що «головна сила Росії в єдності».
Він заявив, що Росії потрібно зміцнювати безпеку і обороноздатність, відстоюючи свої позиції на світовій арені.
«Розраховую, що парламент, всі фракції нададуть цій роботі політичну і законодавчу підтримку», – сказав Путін. За його словами, потрібно використовувати ресурси парламентської дипломатії для розвитку зв`язків із зацікавленими партнерами».

Як стало відомо раніше, в Україні йде обговорення щодо запровадження візового режиму з Росією.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама