дивись.info

Учасників АТО запрошують пройти насичену програму реабілітації у Карпатах

Учасників АТО запрошують пройти насичену програму реабілітації у Карпатах

Учасників АТО запрошують пройти насичену програму реабілітації у селі Сянки в Західному реабілітаційно-спортивному центі Національного комітету спорту інвалідів України.

Про це повідомляє Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій на своїй сторінці у Facеbook.

В повідомленні йдеться, що у реабілітаційно-спортивному центі з 2014 року діє програма активної реабілітації «Повернення до життя» для бійців АТО, які отримали вадкі поранення або інвалідність. Нещодавно проект узяло під своєрідний «патронат» НАТО. Відтак протягом наступних двох років пройде 17 заїздів під назвою «Повернення до життя». Кожен – по 12 днів. Щоразу до Сянок приїздитимуть 10 учасників АТО. Протягом цих 12 днів на них чекатиме насичена програма, проведення якої забезпечуватимуть 10 професійних інструкторів.

Стати учасником програми активної реабілітації «Повернення до життя» може кожен учасник АТО, котрий має посвідчення УБД та офіційно зафіксоване поранення чи групу інвалідності. Участь у програмі – безкоштовна. Оплачується, в тому числі, і дорога до бази.

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:
+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14 або до офісу Національної Асамблеї інвалідів України за телефоном: +38 (044) 279-61-82

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама