дивись.info

До затриманого українського журналіста Сущенка досі не пустили консула

Росія все ще не пускає консула до затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка, у п’ятницю Сущенку пред’являтимуть звинувачення.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив адвокат Марк Фейгін.

«Я вчора ввечері вже розмовляв з Геннадієм Брескаленком, консулом України в Москві, і він мені підтвердив, що так і не отримав відповіді зі слідчого управління ФСБ, хоча розмовляв зі слідчим щодо його права відвідування Романа Володимировича в СІЗО «Лефортово». Поки що на сьогоднішній день ні», – заявив він.

Адвокат зазначив, що у середу йому не вдалося потрапити до Сущенка.

«Вчора мені не вдалося потрапити в СІЗО «Лефортово». Там величезні черги з адвокатів. Я не бачу тут якоїсь спеціальної дії з боку адміністрації СІЗО. Низка адвокатів просто не потрапили всередину слідчих кабінетів через величезний наплив слідчих та адвокатів, які проводили слідчі дії дуже довго», – сказав він.

«Я зараз виїжджаю. Я сьогодні йду в «Лефортово». Сподіваюся, що сьогодні, якщо буде легше, сьогодні четвер – особливий день, банний чи що, може мені все-таки вдасться потрапити. У будь-якому разі завтра я його побачу, оскільки завтра буде пред’явлення звинувачення», – уточнив Фейгін.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.