дивись.info

На Львівщині будують теплицю за півмільйона євро

На Львівщині будують теплицю за півмільйона євро

Тепличне господарство «Галіція Грінері», що належить нідерландській компанії «Galicia Greenery Holding BV», поблизу міста Буськ Львівської області розпочало будівництво другої секції теплиці для вирощування овочів.

У Буську 6 жовтня розпочали будівництво другої секції теплиці для вирощування овочів компанії «Галіція Грінері». Кошти на втілення проекту у життя — 600 тисяч євро —  виділили нідерландські інвестори, власники компанії «Galicia Greenery Holding BV», пише ІА Дивись.info.

Відтак, територію теплиці збільшать на 4,8 тисяч квадратних метрів.

«Зараз у нас працюють 20 осіб. Після того, як ми добудуємо цю теплицю, на роботу приймемо ще 10 працівників», — розповідає Сергій Ленчук, директор компанії.

Наразі «Галіція Грінері» вирощує кілька видів салату і рукколу. У планах — вирощування томатів та огірків. Вся продукція продається виключно на українському ринку.

Як відзначив Сергій Ленчук, це єдина теплиця компанії в Україні. Аналогічний проект є тільки в Грузії.

Поки що дирекція не планує відкривати нові теплиці, утім, вже має ідеї по розширенню існуючої території — до 15 гектар.

Довідка:

ТзОВ «Галіція Грінері» – це компанія, що займається вирощуванням овочів в теплицях в Західній Україні. Цим товариством повністю володіє нідерландська компанія «Галіція Грінері Холдинг БВ», що  виробляє та частково імпортує тепличні овочі для українського ринку. Її метою є виробництво та продаж здорових та безпечних продуктів напряму підприємствам «Хорека» у Львівській області, оптовому ринку «Шувар» у Львові, а також місцевим і міжнародним роздрібним мережам, що базуються в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Печеник Микита
Вчився на фінансиста, став фотографом. Говорить правду в очі. В агенції з травня 2016 року.