дивись.info

У Львові відбудеться туристичний форум

19-20 жовтня у Палаці мистецтв, що на вул. Коперника, 15, відбудеться Львівський туристичний форум, повідомляє прес-служба ЛМР

«Цьогоріч ця подія об’єднає виставку ТурЕкспо та вже традиційний Форум експертів ТІЦів, і має на меті висвітлення важливих аспектів, необхідних для успішної діяльності міських туристичних офісів, туристично-інформаційних центрів та туристичного бізнесу», – розповідають організатори.

19 жовтня відбудеться стратегічна сесія «Futourism. Plan of action» (Туризм майбутнього. План дій) та сесія для готельєрів і представників туристичних міст «Просуваймо Ваш бізнес/дестинацію розумно», під час якої говоритимуть про цифровий маркетинг, онлайн продажі, важливість збору і прикладні інструменти використання статистичних даних для формування маркетингової стратегії.

20 жовтня розпочнуть день з погляду в майбутнє галузі туризму з доцентом Веллінгтонського університету «Вікторія» Ієном Єоменом та продовжать обговорення важливості застосування інновацій та новітніх технологій у діяльності туристично-інформаційних центрів, використання традиційних та інноваційних методів у роботі з відвідувачами ТІЦів, а також можливість пошуку компромісів для ефективної  роботи центрів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.