дивись.info

Білоруський спеціаліст Олег Дулуб очолив ФК «Карпати»

Білоруський спеціаліст Олег Дулуб очолив ФК «Карпати»

Львівські «Карпати» отримали нового наставника – білоруського фахівця Олега Дулуба.

Сьогодні на клубній базі у Брюховичах Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський представив команді нового головного тренера – білоруського фахівця Олега Дулуба. Контракт із фахівцем діятиме 5 років.

Новий головний тренер приступає до роботи з командою, як тільки завершаться формальні процедури оформлення дозволу на працевлаштуваня.

За словами нового тренера, зараз головне завдання – змінити менталітет в колективі.

«Треба змінити ставлення гравців до футболу, змінити спосіб мислення на футбольному полі. Паралельно потрібно давати результат. Я розумію, що це дуже відповідальна ситуація. Я розумію, що це тяжкий проміжок часу, коли ти не маєш можливості формувати команду, адже сезон вже триває. Це те саме, що літак вже злетів, а ти намагаєшся на ходу щось змінити. Певною мірою це виклик для мене. У попередньому клубі я перебував у схожій ситуації – приступив до роботи після п’ятого туру. В такому випадку не можна робити різких рухів, не можна ламати те, що вже зроблено. Все потрібно робити поступово», – сказав він.

Довідка:

Олег Анатолійович ДУЛУБ

• Народився 20-го вересня 1965-го року в м. Калінковічі (Білорусь).

• Ігрове амплуа – півзахисник.

• Виступав за: СКІФ (Мінськ), «Трактор» (Бобруйськ), «Прип’ять» (Пінськ), «Білорусь» (Мар’їна Горка), КІМ (Вітебськ), «Гомсільмаш» (Гомель), «Шахтар» (Солігорськ), «Молодечно» – усі Білорусь; «Самотлор-XXI» (Нижньовартовськ, Росія), «Синот» (Старе-Место, Чехія), «Вайрогс», «Дінабург» (Даугавпілс), «Резекне» – усі Латвія, «Далянь Ваньда» (Китай), КПВ (Коккола), КПТ-85 (Кемі), ТП-47 (Торніо) – усі Фінляндія.

• Тренерську роботу розпочав на початку тисячоліття, коли перебував у статусі граючого тренера білоруської «Лівадії». Згодом очолював дублюючий склад «Даріди» і «молодіжку» «Зміни-Мінськ». Пізніше працював асистентом у «Торпедо» (Жодіно), ФК «Мінськ», ФК «Вітебськ», ФК «Гомель», «Немані» (Гродно) та «Динамо» (Мінськ).

• У травні 2015-го очолив мінський клуб «Крумкачі», який зумів вперше в історії вивести в елітний дивізіон чемпіонату Білорусі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама