дивись.info

Краще платити 400 тисяч і економити мільйони, – Лавренюк про зарплату Смілянського

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк вважає виправданим розмір зарплати керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського, пише ІА Дивись.info.

«Так, справді, керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський отримує приблизно 407 тисяч гривень. Це оплата праці згідно з контрактом, який розробляло Мінекономіки. Я вважаю, що пан Смілянський, який донедавна був керівником найбільшої товарної біржі Нью-Йорка, який є великим топ-менеджером світу, його особисто приймає керівник Світового банку, і його підхід до роботи показує те, що краще платити 400 тисяч гривень і економити мільйони, аніж 10 тисяч і він вибудує такі схеми, що держава втратить десятки мільйонів. В нас є випадки коли керівник Хмельницької філії «Укрпошти» отримав безвідсотковий кредит – 2 мільйони гривень на тривалий час. Пошукайте де зараз можна отримати такий кредит. В Одесі відчужили землю біля моря, за копійки продали. Хай краще присікаються ці схеми, а топ-менеджери отримують відповідну зарплату. Я думаю, що результати роботи Смілянського ми зможемо оцінити через рік його діяльності», – заявив Юрій Лавренюк під час прес-конференції уЛьвові.

За його словами найближчим часом «Укрпошту» очікує корпоратизація.

«Вона перестане бути державним підприємством, яке управляється однією особою, а стане публічним акціонерним товариством, і керувати буде правління з семи осіб. Це мінімізує корупційні ризики», – заявив заступник міністра.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама