дивись.info

Політик розповів, куди йшли гроші з «чорної каси» ПР

Кожен третій долар з «чорної каси» Партії регіонів йшов на підкуп засобів масової інформації. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Громадянка Росії Марія Столярова, яка працювала редактором програм новин телеканалу «Інтер» отримувала 5 тисяч доларів США на місяць «в конверті» за брудну роботу по організації інформаційних провокацій проти України.

Молодий і щирий журналіст Peter Shuklinov вирішив відкрити завісу таємниці над тим, як за лаштунками з використанням партійних та олігархічних чорних кас формується політика низки українських ЗМІ.

І він має рацію в тому, що засоби масової інформації поряд з українськими політиками несуть свою частку відповідальності перед українським народом, за той глухий кут і топтання на місці, які супроводжують нашу багатостраждальну Україну ось уже 25 років», – написав Геращенко.

Він зазначив, що це буде лише перший крок у великій компанії з очищення української політики і засобів масової інформації від корупції і кулуарщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама