дивись.info

Синютка та воєвода Підкарпатський підписали протокол про транскордонне співробітництво

Синютка та воєвода Підкарпатський підписали протокол про транскордонне співробітництво

Голова ЛОДА та Воєвода Підкарпатський підписали протокол про транскордонне співробітництво.

У четвер, 6 жовтня, в м. Ряшів – Республіка Польща відбулося засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва, яка діє у рамках польсько-української Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Українську сторону представляв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, польську – очолила Ева Леніарт – Воєвода Підкарпатський.

Комісія розглянула низку питань із транскордонного співробітництва між двома країнами. Зокрема, йшлося про перспективи розвитку спільного прикордонно-митного контролю, відновлення залізничної колії «Хирів – Коросценко – Загуж», оптимізації залізничного сполучення «Львів – Перемишль», відкриття нових міжнародних пунктів пропуску.

Сторони також обговорили можливість відкриття туристичних, піших та велосипедних пунктів перетину кордону, у тому числі шляхом залучення фінансових коштів Договору між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Українська сторона наголосила на необхідності створення робочої групи з метою напрацювання дорожньої карти будівництва нових пунктів пропуску на південній ділянці українсько-польського кордону (Турківський та Старосамбірський райони).

Крім того, в ході засідання було обговорено можливість реалізації спільних тренінгів на теми адміністративних реформ, розвитку промисловості, співпраці з інституціями ЄС та ін.

За результатами засідання сторони підписали протокол, в якому йдеться про продовжити співпраці в напрямку транскордонного співробітництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама