дивись.info

За добу митники вилучили понад тонну контарбанди

За добу митники вилучили понад тонну контарбанди

За добу львівські митники вилучили понад тонну товарів, ввезення яких в Україну є обмеженим. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Так, упродовж останньої доби зафіксовано кілька випадків незаконного переміщення товарів. Зокрема громадяни України, мешканці Львівщини, намагались ввезти з Республіки Польщі в Україну смугою руху «зелений коридор» побутову техніку, продукти харчування, портативні навігатори та будівельні матеріали.

В іншому випадку громадянин намагався ввезти в Україну без письмового декларування та оподаткування митними платежами будівельні матеріали понад визначені ст.374 МКУ норми.

Зазначені товари, як правило, приховували в багажних відділеннях та салонах автомобілів. Відповідно до вимог чинного законодавства, про наявність товару при переміщенні через митний кордон України, громадяни не повідомляли працівників митниці, натомість намагалися їх перемістити смугою руху «зелений коридор». Таким чином вони порушили вимоги ст.471 Митного кодексу України. Щодо цих громадян складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено до розгляду справ у суді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.