дивись.info

На долю Путіна може вплинути ювілей Лермонтова, – політолог

На долю Путіна може вплинути ювілей Лермонтова, – політолог
nuina.net

 Станіслав Бєлковський – російський політолог- жартівливо відзначив цікавий зв’язок між російським поетом Михайлом Лермонтовим і політичною історією Росії, яку підтверджують гороскопи, інформує 24tv.ua. 

«Перше – це зороастрійський гороскоп, який вказує нам на кінець всього в березні 2017 року. Друге – це відомий Павло Глоба, який пов’язує зміни з кільцеподібним сонячним затемненням, яке вже відбулося 1-2-го вересня. Але це не означає, що слідом за затемненням має статися, а незабаром після нього, як доводить історичний досвід. І, нарешті, третє – це «закон Лермонтова», виведений Ганною Андріївною Ахматовою в 1964 році, коли прибрали Микиту Сергійовича Хрущова з поста Генерального секретаря ЦК КПРС», – розповів Бєлковський.

Політолог зазначив, що згідно з цим законом у будь-яку річницю Лермонтова, чи то ювілей з дати народження, чи загибелі, відбуваються важливі, переломні події в долі Росії.

Наприклад, зі слів політолога, Лермонтов народився в 1814-му році, рівно за 100 років до Першої світової війни і загинув в 1841-му, рівно за 100 років до Великої Вітчизняної. У 64-му році зняли Хрущова. У 91-му році, у ще одну річницю Лермонтова розпався Радянський Союз. у 2014 році, знову ж таки в лермонтовську річницю, сталася анексія Криму, почалася війна на південному сході України, і Путін із товариша Заходу перетворився остаточно в жорсткого опонента,

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.