дивись.info

До 2030 року Німеччина має намір заборонити авто на бензинових та дизельних двигунах

До 2030 року Німеччина має намір заборонити авто на бензинових та дизельних двигунах

Німеччина незадоволена фінансовими стимулами запровадження ери екологічно чистих автомобілів. Про це пише Spiegel з посиланням на відповідний законопроект.

Бундестаг випустив резолюцію, яка закликає до 2030 року заборонити автівки з двигунами внутрішнього згорання, пише Engadget. Попри те, що це не є юридично обов’язковим, Бундестаг закликає Єврокомісію запровадити заборону у всіх країнах ЄС, а оскільки німецькі нормативні акти, як правило, формують політику ЄС, є шанс, що резолюцію таки підтримають у Європі.

Бундестаг також хоче, щоб Єврокомісія переглянула свою політику щодо оподаткування задля того, щоб з’ясувати, чи стимулює вона купівлю беземісійного екологічно чистого електротранспорту.

Виробники авто на двигунах внутрішнього згорання вже стурбовані тим фактом, що електромобілі можуть повністю вбити дизельні автівки, а податкові стимули тільки це прискорять. Engadget підтверджує той факт, що цей процес уже розпочався: у серпні реєстрація автівок на дизельних двигунах різко скоротилась.

Нагадаємо, з 2025 року в Норвегії планують заборонити продаж авто на бензинових та дизельних двигунах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама