дивись.info

Садового просять встановити більше світлофорів у Львові

Садового просять встановити більше світлофорів у Львові

Встановити нові і оновити старі світлофори просять активісти мера Львова Андрія Садового. Відповідне звернення Дем’ян Данилюк надіслав міському голові та голові інженерної комісії ЛМР Остапу Доскічу.

«Майже кожен і кожна з вас знає, якою є ситуація в місті, що більшість світлофорів встановлені ще за радянських часів. Їх погано видно в сонячний (і не тільки) день, вони не блимають зеленим, працюють на лампочках «ілліча» (які постійно перегорають) і споживають величезну кількість електроенергії. Крім того, на багатьох вулицях досі існують нерегульовані переходи (зебри) через 4-6 смуг руху, що є неприпустимо!

Є й місця, де світлофори вже давно необхідні, але на них ніколи «не було» коштів в бюджеті», – пише Дем’ян Данилюк.

Він додає, що для порівняння у Любліні (Польща), де мешкає лише 350 тисяч людей, вже зараз встановлено понад 320 світлофорних об’єктів. А у Львові на понад 700 тисяч населення і більшу площу міста – трохи більше 150.

«Сподіваюся мер та депутати приймуть правильне рішення і вже з початку 2017-го року цивілізоване регулювання дорожнього руху та безпека зросте на вулицях Львова», – написав активіст.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама