дивись.info

У Кам’янці-Бузькій хочуть побудувати очисні споруди

Проект будівництва очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька – кращий у транскордонному конкурсі.

Пропозицію департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації щодо будівництва очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька визнали кращою у конкурсі проектів транскордонного співробітництва у сфері охорона навколишнього середовища. Конкурс відбувся в рамках Програми  Конгресу Ініціатив Східної Європи.

Про це повідомив в.о. директора департаменту Назарій Романчук.

За словами Назарія Романчука, на конкурс департамент спільно із Кам’янка- Бузькою міською радою подав проект «Безпека вод транскордонної річки Західний Буг. Будівництво очисних споруд в м. Кам’янка – Бузька Львівської області». За кошти гранту Посольства Польщі в Україні виготовлено проектно-кошторисну документацію зазначеного проекту.

Проектом передбачається будівництво в місті Кам’янка – Бузька очисних споруд повної біологічної очистки з використанням побудованих споруд біоплато-гідропонного типу та вилученням і обробкою механічним способом завислих речовин, піску, осаду. Термін будівництва становить 2 роки. Проектна потужність – 1500 м3/добу. Загальна вартість робіт становить 74 мільйони гривень.

На думку посадовця, реалізація цього проекту забезпечить суттєве поліпшення санітарного, екологічного стану населеного пункту, а також кардинально зменшить негативний вплив на поверхневі водні об’єкти, зокрема транскордонної річки Західний Буг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама