дивись.info

В області стартує молодіжний проект «Львівщина починається з тебе»

Завтра, 12 жовтня, в об’єднаних територіальних громадах Львівської області розпочинається новий проект, який спрямований на залучення молоді до місцевого самоврядування, співпраці із структурними підрозділами місцевих органів влади та в подальшому реалізації спільних ініціатив.

Основна мета проекту – залучення молоді до місцевого самоврядування, сприяння розвитку молодіжних ініціатив для реалізації продуктивних ідей та успішних проектів.

Проект передбачає три етапи: під час першого – орагнізатори ознайомлять молодих людей із можливостями та перспективами проекту, поділяться успішним досвідом реалізованих проектів та проведуть модеративну гру (воркшоп) щодо продукування ідей. Під час другого етапу найктивнішу молодь буде запрошено на профорієнтаційні ексурсії на підприємтсва, установи та організації Львова. За підсумками зустрічей з молоддю, які відбуватимуться протягом цієї осені, найактивніші учасники візьмуть участь у Форумі (третій етап), який надасть їм можливість реалізувати власний проект у своїй ОТГ.

Організаторами проекту є департамент внутрішньої та інформаціної політики Львівської ОДА, Львівський обласний молодіжний центр, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український Католицький Університет.

За більш детальною інформацією прохання звертатися до начальника відділу молодіжної політики Юрія Горуна за телефонами: 261-27-40.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама