дивись.info

Вартість ліцензії для таксистів хочуть зменшити вдесятеро

Міністерство інфраструктури України має намір максимально спростити доступ нових учасників на ринок таксомоторних перевезень, а також зменшити розмір плати за ліцензію на роботу для таксистів у 10 разів – до 150 гривень.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський, з цією метою міністерство спільно з народними депутатами, представниками бізнесу та громадськості підготувало законопроект про врегулювання ринку таксі, який планується розглянути на інфраструктурному дні у Верховній Раді у жовтні.

Роменський наголосив, що левова частка усіх перевезень таксі знаходиться в тіні, а відтак, не сплачуються податки, при цьому якість таких послуг і безпека пасажирів не завжди відповідають належному рівню.

«Суть та ідеологія законодавчих ініціатив Мінінфраструктури: максимально спростити доступ нових учасників на ринок перевезень таксі, у 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде 150 гривень), легалізувати тих людей, які працюють в тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, зокрема через мобільні додатки. Особи, які заробляють, підвозячи пасажирів своїм авто, повинні сплачувати тільки податок з отриманого доходу або єдиний податок, за простою та зручною процедурою», – написав Роменський.

При цьому заступник міністра наголосив, що разом із спрощенням і дерегуляцією на ринку перевезень таксі міністерство планує посилити контроль та посилити штрафні санкції за порушення вимог законодавства у цій сфері.

«Переконані, що такі ініціативи міністерства забезпечать вихід цього ринку з тіні, легалізують його, збільшать надходження до бюджету і створять прості і зручні механізми для сотень тисяч людей, які легально працюватимуть на цьому ринку», – підсумував Роменський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама