дивись.info

Львівські митці презентуватимуть українську творчість на Луганщині

14 жовтня в смт. Мілововому Луганської області відбудеться Обласний відкритий фестиваль-конкурс української культури та фольклору «Байбак-fest». Свою творчість та мистецтво місцевим мешканцям представлять майстри та музичні виконавці Львівщини.

Як розповіла директор департаменту Христина Береговська, у фестивалі візьмуть участь майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, а також, які представляють сучасні напрямки та форми творчості (декупаж, канзаші, печворк, фотомистецтво, миловаріння) з метою продовження та відродження національних традицій у сучасному світі. Серед учасників будуть і окремі виконавці, фольклорні, театральні, музичні колективи, ансамблі народної пісні, троїсті музики.

Окрім того, діятиме й виставка-ярмарок, яка демонструватиме багатство та різноманітність народного традиційного та сучасного мистецтва Луганщини. На звершення відбудеться нагородження переможців та Гала-концерт кращих колективів-учасників фестивалю.

Захід організований у рамках проекту «Український Донбас» популяризації та підтримки культурно-мистецького доробку Львівщини в інших областях України, а також відповідно до напрямків програми розвитку та популяризації української мови  та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.