дивись.info

Обама розповів про плани США відправити людину на Марс до 2030 року

Обама розповів про плани США відправити людину на Марс до 2030 року

Президент США Барак Обама у своїй колонці на CNN написав про плани Вашингтона організувати політ на Марс до 2030 х років.

«Ми поставили перед собою чітку мету, що має вкрай важливе значення для нової глави історії США в космосі: відправити людей на Марс до 2030 х років і благополучно повернути їх на Землю», – написав Обама.

Він додав, що головна амбіція США полягає в тому, щоб згодом прилетіти на Марс і «залишитися там надовго».

«Всього п’ять років тому американські компанії були відрізані від глобального ринку комерційних запусків. Сьогодні, завдяки напрацюванням чоловіків і жінок з NASA, їм належить більше третини цього ринку. Більше тисячі компаній, майже у всіх 50 штатах, працюють над проектами приватних космічних компаній. Організація польоту на Марс зажадає продовження співпраці між державними та приватними новаторами, і ми вже на правильному шляху. Протягом наступних двох років приватні компанії вперше відправлять астронавтів на Міжнародну космічну станцію. Наступним кроком стане вихід за межі орбіти Землі. Я радий повідомити, що ми працюємо з нашими комерційними партнерами, щоб побудувати нові системи проживання для астронавтів під час тривалих місій в глибокому космосі. Ці місії навчать нас, як жити далеко від Землі – то, що нам потрібно для довгої подорожі на Марс», – написав Обама у своїй колонці на CNN

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.