дивись.info

Львів’ян просять допомогти 13-річному хлопчику, якому поставили рідкісний діагноз

Львів’ян просять допомогти 13-річному хлопчику, якому поставили рідкісний діагноз

У Львові 13-річному Андрію Сас діагностували апластичну анемію важкого ступеню, тобто кістковий мозок хлопця перестав виробляти кров’яні тільця. Страшний діагноз школяр дізнався влітку.

Що спричинило дане захворювання невідомо, дитина завжди була активна і рухлива, однак хвороба все таки проявила себе. Апластична анемія – важка та небезпечна хвороба системи крові. Порушена кровотворна функція кісткового мозку, а саме знизилась здатність виробляти клітини крові – еритроцити та тромбоцити, що в свою чергу веде до зниження імунітету, частих і складний інфекційних захворювань, вираженої анемії та постійних тривалих кровотеч. з 29.08 по 02.09 проводилася інтенсивна імуносупресивна терапія комбінацією з АТГАМом та циклоспорином А.

Станом на 10.10.2016 ( + 31 день) – утримується трьохпаросткова панцитопенія. Хлопчик залежний від гемотрансфузій. На даному етапі Андрій знаходиться у гематологічному відділенні Львівської дитячої Чорнобильської лікарні, у хлопчика загострення. Тримається температура, стався крововилив біля ока, що є досить небезпечним для зору дитини.

Згідно програми SAA – 2010 по закінченню 4 місяців від дати початку курсу імуносупресивної терапії, буде показано проведення трансплантації кісткового мозку від HLA – сумісного не родинного донора, оскільки не знайдено сумісного родинного донора, згідно Молекулярно-генетичному HLA-типуванню ( SSP – метод).

Відповідно до неможливості проведення даної операції в Україні, батьки шукають клініку за кордономйдуть переговори. Попередня названна вартість трансплантації кісткового мозку – 150 000 євро. Якщо вдасться зібрати кошти та відправити дитину на операцію закордон, в хлопчика є всі шанси вижити та вести повноцінний спосіб життя.

Реквізити, на які можна перерахувати гроші:
БФ «Крила надії»
Західне ГРУ ПриватБанку м.Львів
МФО 325321
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 26000060442841
Призначення платежу: добровільна пожертва (для Саса Андрія Романовича)

Реквізити картки мами Приватбанк
Номер карти 5168 7573 1469 6321, отримувач Сас Ніна Володимирівна
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН МАМИ: пані Ніна – 093 758 40 53

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама