дивись.info

«Мотор Січ» створить новий ударний вертоліт

Фахівці підприємства «Мотор Січ» спільно з конструкторським бюро «Луч» розробили ударний варіант вертольота Мі-8МСБ-В. На нього будуть встановлені протитанкові ракети РК-2В «Бар’єр-В». Про це повідомляє «Військовий інформатор».

88300_n-696x474

Проект вертольота був показаний під час проведення міжнародної військової виставки «Зброя і Безпека» в Києві.

Новий ударний комплекс на базі вертольота Мі-8МСБ-В призначений для ураження нерухомих і рухомих сучасних броньованих цілей, які мають комбіновану, рознесених або монолітну броню, в тому числі з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танків в окопі, легкоброньованих об’єктів і вертольотів противника.

До складу ударного комплексу на базі вертольота Мі-8МСБ-В входять ракети РК-2В «Бар’єр-В» в транспортного пускових контейнерах, які закріплені на спеціальних пускових пристроях. Також до складу комплексу входить поворотний оптико-електронний модуль ПМ-ЛКТ «Спектр», встановлений спереду кабіни пілотів вертольота. У самій кабіні з’явився блок індикації (дисплей), блок управління ракетним озброєнням, пристрій наведення (джойстик).

Максимальна дальність дії нового ракетного комплексу складе близько 7000 м, при цьому маса ракети складає 43 кг. Бронепробивність за динамічним захистом становить близько 800 мм, ймовірність ураження цілі однієї ракетою 0,7 … 0,85.

Система наведення нового ракетного комплексу являє собою автоматичне супровід цілі по лазерному променю з телевізійно-телевізійним автосупроводом цілі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.