«Карпати» зіграли внічию з «Дніпром»

Вчора, 16 жовтня, «Карпати» на «Арені Львів» матчем проти «Дніпра» закрили перше коло чемпіонату і вибрались з «нулів».

Вчора, 16 жовтня, «Карпати» на «Арені Львів» матчем проти «Дніпра» закрили перше коло чемпіонату і вибрались з «нулів».

Перший тайм карпатівці розпочали в захисті, вже на другій хвилині Піко справа прострілював, але невдало. Пізніше атакували вже «зелено-білі», Чачуа віддавав чудовий пас вперед на Костевича, та арбітру здалось, що м’яч перетнув лінію поля.

Вже на 28-й хвилині матчу вболівальники дочекались гола. Бланко-Лещук з навісу перекинув круглого в ворота – 1:0 і карпатівці повели в рахунку. Та вже за десять хвилин гості зуміли зрівняти рахунок. Когут зорієнтувався перший у карній зоні «Карпат» і головою переправив м’яч у ворота Мисака.

Друга 45-хвилинка для «зелено-білих» стартувала знову з оборони. Гості раз-по-раз пробивалась до штрафного майданчика карпатівців, але без загроз та гостроти. Назар Вербний, відразу після виходу на поле, міг відзначитись забитим голом, але пробиваючи з гострого кута не влучив у ворота. Дніпряни відповіли штрафним ударом у виконанні Кравченка, але і йому бракувало фарту. Нічия 1:1.