дивись.info

В Україні нагородили автора кращої публіцистичної роботи у галузі журналістики

Премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики 2016 року присуджено Володимиру Земляному за публіцистичну збірку «Русский разухай, или украинские грабли». 

Про це інформує УНІАН.

Збірка Земляного видана за державною програмою «Українська книга» в 2015 році у видавництві «Авіаз» і присвячена розвінчанню ідеї «руського миру», в ній ідеться про події в Криму та на сході України. В основі збірки – матеріали телевізійної передачі журналіста Земляного «Нехай щастить!», у якій автор за допомогою фактів з історії й культури України спростовує міфи російської пропаганди, розповідає про патріотизм і самопожертву українців у протистоянні російській агресії.

Загалом у 2016 році на здобуття премії у Держкомтелерадіо надійшло 16 творчих робіт. Члени комітету відзначили високий рівень робіт Світлани Орел, Романа Матузка, Валерія Балаяна, Тетяни Сергійчук, Євгена Голибарда, йдеться в повідомленні.
«Публіцистичні роботи, які цього року були подані на здобуття премії, не залишаться поза увагою громадськості, – зазначив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – Зокрема, книга журналістки газети «День» Світлани Орел «Розстріляна «Просвіта» про репресованих просвітян Кіровоградщини. Або робота історика Романа Матузка «Визвольна» світова: крах планів Москви», у якій автор досліджує агресивну політику Радянського союзу, ідеологічні основи розпалювання Другої світової війни. Ці книги знайшли вже своїх читачів».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.