дивись.info

В УКУ відбудеться презентація «Нове суспільство: погляд лідера»

20 жовтня о 18:30 год у лекторії 013 Храму Софії – Премудрості Божої (вул. Козельницька, 2а) відбудеться презентація Центру лідерства УКУ на тему «Нове суспільство: погляд лідера». Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

У програмі заходу – доповідь виконавчого директора Центру лідерства УКУ, професора LvBS Андрія Рождественського «Лідерство та характер» та дискусійна панель з учасниками на тему «Як лідерам впливати на зміни в суспільстві?».

Учасники: Андрій Рождественський, виконавчий директор Центру лідерства УКУ, професор LvBS; Владислав Рашкован – партнер інвестиційного банку SD Capital, екс-заступник голови Національного банку України; Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», співзасновник та член Наглядової ради LvBS; о. Степан Сус, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла у Львові, військовий капелан.

Завданням Центру буде розробка методології та навчальних інструментів для викладання курсів лідерства.

Дослідницький та методологічний центр Лідерства УКУ – це проект, що реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc, що у Канаді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.