дивись.info

Автобусний перевізник з Польщі почав продаж квитків у Львові

У продажу на сайті компанії популярного автобусного перевізника PolskiBus з’явилися квитки в Україну, а саме: у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Вінницю, Хмельницький та Херсон, повідомляє lowcostavia.com.ua.

Завдяки співпраці з фірмами Ideal Travel та Fortuna Reisen, перевізник PolskiBus забезпечить сполучення між 18 містами у Польщі та 7 містами в Україні!

Рейси розпочнуть виконувати вже з 21 жовтня!

Квитки можна придбати на сайті polskibus.com.

Нові траси:

Linia U1: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce

Linia U2: Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lwów – Tarnopol – Winnica – Chmielnicki – Chersoń

Нагадаю, що у липні цього року ще один міжнародний автобусний перевізник –  FlixBus у партнерстві з LeoExpress почав продаж квитків зі Львова!

Ціни на квитки зараз доволі високі, але будемо очікувати на майбутні акції від PolskiBus.

PolskiBus – це найбільший польський перевізник, що обслуговує 18 трас між 26 польськими містами: Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mława, Opole, Ostrowiec, Świętokrzyski, Ostróda, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław і Zakopane.

Також перевізник виконує рейси до 6 міст за межами Польщі: Берлін, Братіслава, Брно, Будапешт, Прага і Відень.

Завдяки співпраці з іншими перевізниками на сайті PolskiBus можна придбати квитки на ще 28 рейсів до таких міст як Львів, Амстердам, Гамбург, Цюріх, Дюсельдорф.

Детальну карту сполучень перевізника polskibus можете переглянути на сайті компанії.

Сполучення до та з України будуть обслуговуватися автобусами Ideal Travel та їх партнером в Україні – Fortuna Reisen. Кожен пасажир має мати закордонний паспорт з чинною візою чи інший документ, що дозволяє перетин кордону і роздрукований електронний квиток. Більшість автобусів будуть оснащені кондиціонером, Wi-Fi, туалетом і електричними розетками. Спереду автобуса буде розміщена інформація про маршрут та логотип Polskibus.com.

* На певних рейсах Херсон – Познань може відбуватися зміна автобусів в Тернополі.

* На певних рейсах Щецин – Чернівці може відбуватися зміна автобусів у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.