дивись.info

Кабмін схвалив законопроект про протидію домашньому насильству

Кабмін схвалив законопроект про протидію домашньому насильству

Кабінет міністрів України схвалив законопроект про запобігання та протидію домашньому насильству. Таке рішення сьогодні було ухвалене на засіданні уряду, передає УП.

Перед цим віце-прем’єр з питань соціальної політики Павло Розенко заявив, що робота над документом була дуже складною і тривала півтора року.

«Ми боролися, напевне, самі з собою щодо визнання такого явища як домашнє насильство, адже завжди у нас чомусь вважалося, що цієї проблеми начебто не існує, але насправді вона стоїть дуже гостро», – сказав він.

За словами Розенка, у 2015 році було зафіксовано 103 тисячі  звернення з приводу насильства у сім’ї, З них біля 90 тисяч – від жінок. Він вважає, що це лише невелика частина того, що насправді існує в суспільстві.

За словами першого заступника міністра соціальної політики О. Крентовської, що ухвалення цього законопроекту фактично забезпечить ратифікацію з боку України Конвенції Ради Європи 2011 «Про запобігання насильства стосовно жінок і домашнього насильства та боротьбу з цими явищами».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама