дивись.info

Над чим сьогодні працювала Рада. Фоторепортаж з парламенту

Над чим сьогодні працювала Рада. Фоторепортаж з парламенту

Сьогодні, 19 жовтня, Верховна Рада ратифікувала міжнародні умови і ухвалила важливі звернення до закордонних партнерів.

Нардепи ухвалили постанову про звернення до керівництва Нідерландів та Європейського Союзу щодо закінчення процесу ратифікації Угоди про асоціацію. Зверненням також пропонується спільно працювати з урядом Нідерландів, щоб напрацювати розв’язання, які як найкраще відображатимуть інтереси обох країн.
Повний текст звернення читайте за посиланням.

Інша важлива міжнародна заява стосувалася оцінки подій в Сирії. Верховна Рада категорично засуджує останні військові дії Росії та закликає міжнародне співтовариство сприяти завершенню конфлікту в Сирії. Повний текст заяви читайте за посиланням.

Депутати також ухвалили сьогодні два закони.

Про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди про Міжнародну місію захисту розслідування трагедії MH17. Ратифікація цієї Угоди сприятиме продовженню розслідування причин авіаційної катастрофи, яка сталася на території України 17 липня 2014 року з рейсом МН17 авіакомпанії «Малазійські авіалінії».

Також нардепи прийняли закон про удосконалення законодавстава у зв’язку із запровадженням інституту патронатства. Крім того, законом передбачено внесення відповідних змін до законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», що дозволить закріпити за патронатними вихователями право на пенсійне страхування.

Додамо, що у першому читанні були прийняті наступні законопроекти:

  • Про антидопінговий контроль у спорті.
  • Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення захисту права дитини на належне утримання.
  • Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо оплати послуг патронатних вихователів).

Також було прийнято постанову про «Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади».

Фото Юлія Стародубова

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo