дивись.info

Рада списала «Антонову» борг на майже півмільярда гривень

Рада списала «Антонову» борг на майже півмільярда гривень

Верховна Рада ухвалила закон про реструктуризацію та часткове списання боргів держхолдингу «Антонов» на суму майже 1,3 мільярда гривень.

Верховна Рада ухвалила закон про реструктуризацію на 10 років боргу державного літакобудівного холдингу «Антонов» на суму 706 мільйонів гривень і списання пені за нього на суму 565,8 мільйона гривень.

За прийняття відповідного законопроекту №5244 «Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства «Антонов» за основу і в цілому проголосували 285 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Додамо, що перед голосуванням фракція партії «Самопоміч» виступила проти, повідомляє парламентський кореспондент ІА Дивись.info.

«Щоб реально підтримати галузь, треба почати замовляти в них літаки. А зараз нам пропонують просто всліпу “пробачити” платникам податків півмільйона гривень», – сказав нардеп Єгор Соболєв

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, станом на 1 серпня сума заборгованості державного холдингу «Антонов» перед бюджетом України становить 706 мільйонів гривень, ще 565,8 мільйона гривень становить нарахована за прострочення платежів пеня. Законопроект пропонує реструктуризувати суму боргу і частково списати її. В результаті, заборгованість у розмірі 706 мільйонів гривень сплачуватиметься державі впродовж 10 років, а пеню буде списано.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.