дивись.info

У Дрогобицькій виправній колонії перевірили умови утримання в’язнів

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський 20 жовтня проінспектував Дрогобицьку виправну колонію №40 та здійснив прийом засуджених, які відбувають покарання у цій установі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, до прокурора звернулись троє в’язнів, яких цікавили питання виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, зарахування строку попереднього ув’язнення у термін покарання та незаконного засудження.

Усім в’язням надано вичерпні відповіді на їх звернення та роз’яснено вимоги чинного законодавства

Крім цього, під час візиту Юрій Квятківський перевірив дотримання прав засуджених на належне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, ознайомився з організацією роботи колонії, дотриманням режимних вимог, законодавства з питань оплати та охорони праці.

Принагідно зазначимо, що за результатами проведеної в жовтні цього року перевірки у вказаній колонії, прокуратурою області виявлено факт неправомірного поміщення та утримання засудженого в боксі №1 дисциплінарного ізолятора, який не пристосований для тримання в’язнів.

За наведеним фактом УДПтС України у Львівській області доручено провести службову перевірку, а діяльність вказаного боксу призупинено.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.