дивись.info

У Москві пройшов обшук у журналістки Ксенії Бабич у справі прес-секретаря «Правого сектора»

 У Москві пройшов обшук у журналістки і прес-секретаря організації «Правова ініціатива по Росії» Ксенії Бабич у справі прес-секретаря «Правого сектора» Артема Скоропадського.

Про це інформує УНІАН.

«До Бабич на світанку до квартири увірвалася банда оперативників Слідчого комітету. Обшук проводиться у справі Артема Скоропадського – прес-секретаря «Правого сектора» – організації, забороненої в Росії. Пан Скоропадський навчався на московському журфаку, а тепер навряд чи повернеться до Росії, але СК організовує ще один процес з обвинуваченим, якого у них немає, однак матеріали на нього потрібні. Ось тепер добралися до Ксенії, яка навчалася зі Скоропадським на одному курсі журфаку», – сказав Шепелін.

266242

Крім того, він повідомив, що Бабич викликали на допит на сьогодні до Слідчого комітету РФ.
Ксенія Бабич була редактором порталу РБК і писала для проекту «Сноб», працювала позаштатним кореспондентом українського телеканалу «112 Україна». Зараз обіймає посаду прес-секретаря у правозахисної організації «Правова ініціатива по Росії».
Як повідомляв УНІАН, у листопаді 2014 року Верховний суд РФ визнав організації «Правий сектор» і УНА-УНСО «екстремістськими» і заборонив їх діяльність у Росії.

У вересні 2016 року Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу стосовно лідерів «Правого сектора» Дмитра Яроша, Андрія Тарасенка, Андрія Стемпіцького, Валерія Воронова, Артема Скоропадського за «злочини проти Росії і російськомовного населення». У СК РФ стверджували, що загальна чисельність учасників організації «Правий сектор» становить понад 5000 «бойовиків», а також що керівниками організації створені окремі осередки у країнах Європи і Північної Америки.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.