дивись.info

Нежитлову будівлю у парку культури хотіли незаконно зареєструвати

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом незаконної реєстрації права власності на нежитлове приміщення в межах Центрального парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Прокуратурою Львівської області встановлено, що Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області в грудні 2015 року прийнято рішення про реєстрацію права власності гр. Б. на офісні приміщення загальною площею 1397,7 м кв на вул. Лижв’ярській, 42 у м. Львові (в межах парку). На підставі даного рішення Львівським міським управлінням юстиції вказаному громадянину видано свідоцтво про право власності на зазначене нерухоме майно.

У той же час, відповідно до ч.1 ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до I-III категорій складності, здійснюється шляхом реєстрації органом державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації, а згідно з п.п. 4, 49 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №868 (чинного на 24.12.2015), у Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на новозбудовані чи реконструйовані об’єкти нерухомого майна після прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта шляхом реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Враховуючи, що Департаментом ДАБІ у Львівській області не реєструвалась декларація про готовність до експлуатації вказаного об’єкта, державним реєстратором протиправно прийнято рішення про реєстрацію права власності на зазначене вище нерухоме майно.

З огляду на викладені факти, прокуратурою Львівської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Проведення подальшого досудового розслідування доручено органам поліції у Львівській області, хід якого взято на контроль прокуратурою області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.