дивись.info

Прем’єр Угорщини назвав політику ЄС «радянізацією»

Прем’єр Угорщини назвав політику ЄС «радянізацією»
Прем'єр-міністр Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на заході, присвяченому 60-річчю радянського вторгнення в Угорщину, заявив, що його країна повинна повстати проти європейської «радянізації» та захистити свої кордони. Про це пише Reuters.

Орбан не вперше виступає з критикою Європейського союзу і його міграційної політики. За словами політика, свобода Європи заснована на національних державах і християнських традиціях.

«Вільні люди повинні врятувати Європу від радянізації, від людей, які говорять нам, як жити в наших країнах», – заявив Орбан.

«Ми хочемо бути європейською нацією, а не однієї з національностей», – сказав угорський прем’єр. Ці слова спровокували бійки між прихильниками Орбана і їх опонентами.

Як повідомлялося раніше, у вересні Угорщину запропонували виключити зі складу ЄС. На думку міністра закордонних справ Люксембургу Жана Ассельборна, Угорщина систематично порушує європейські цінності. На минулому 2 жовтня в Угорщині референдумі 98,3% виборців проголосували проти європейських квот на мігрантів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.