дивись.info

У Львові демонтували рекламні щити, розміщені з порушеннями

«Адміністративно-технічне управління» демонтувало розміщені з порушеннями рекламні конструкції на території «Львівської залізниці». Про це повідомили у Львівській міській раді.

Було демонтовано 9 таких конструкцій. Роботи проводились вночі, щоб не перешкоджати руху транспорту, і відповідні служби про це були повідомлені, запевнили у КП «Адміністративно-технічне управління».

Як пояснив директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик, ще у липні до «Львівської залізниці» були скеровані попередження щодо розміщення рекламних конструкцій з порушеннями на її території – на вул. Луганській. Зокрема вимога або демонтувати їх, або отримати дозвіл на їх розміщення, тобто узаконити.  На скеровані вимоги не було відредаговано, тому 19, 20 і 21 жовтня «Адміністративно-технічне управління» провело вечірні роботи із демонтажу рекламних конструкцій. Щоб не перешкоджати руху транспорту, оскільки це магістральні вулиці, а при демонтажних роботах працює спеціальна техніка, то демонтаж здійснювався вночі. Відповідні служби, зокрема патрульна поліція, були про це повідомлені. Представники залізниці і представники бізнесу перешкоджали виконувати  демонтажні роботи, тому на місце події були викликані патрульна поліція і слідчо-оперативна група. Очікують результатів перевірки.

Також, як запевнили в «Адміністративно-технічному управлінні»,  незважаючи на такі прецеденти, демонтажні роботи незаконно розміщених рекламних конструкцій систематично продовжуватимуть і надалі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.