дивись.info

Держлісгоспи Львівщини реалізували понад 460 тисяч кубометрів лісу

Держлісгоспи Львівщини реалізували понад 460 тисяч кубометрів лісу

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства з початку року заготували 697 тис метрів кубічних лісопродукції, з них 437 тисяч кубометрів (63 %) – головне користування  та 260 тисяч кубометрів (37 %) – рубки догляду.

За 9 місяців суттєво зріс обсяг реалізації лісу на внутрішній ринок порівняно із відповідним періодом минулого року – майже на 100 тисяч кубічних метрів та становив близько 465 тисяч кубічних метрів.

Про це повідомив начальник обласного управління Анатолій Дейнека, передає прес-служба ЛОДА.

Лісгоспи також продали 355 тисяч кубометрів деревини на торгах, загальною сумою 275 мільйонів гривень. За 9 місяців підприємства Львівського ОУЛМГ реалізували на експорт 79 тисяч кубічних метрів лісу на понад 74 мільйони гривень, що значно менше ніж за відповідний період минулого року (238 тисяч кубічних метрів за 9 місяців 2015 р).

На власні потреби було використано 8,4 тисячі кубічних метрів, для забезпечення соцсфери – понад 21 тисяча кубічних метрів. Також 126,8 тисячі кубічних метрів деревини лісгоспи переробили на власних виробничих потужностях, що на 12,5 тисячі кубічних метрів більше, ніж за минулорічний період.

Загалом кількість працівників, зайнятих у переробці деревини, склала за звітний період 410 осіб, а виробіток на одного працюючого – майже 350 тисяч гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.