дивись.info

У Львові волонтери натаксували на новий джип для військових

У Львові волонтери натаксували на новий джип для військових

Під час акції «Військове таксі» #wartaxi волонтери разом із сервісом виклику таксі назбирали у Львові 52 тисячі гривень на джип для бійців 24-ї окремої механізованої бригади, що дислокується у Яворові (Львівська обл.) та бере участь в АТО, про це повідомляє БО «Повертайся живим»

З 18 по 20 жовтня, вулицями Львова по черзі їздили п’ятеро волонтерів – Віталій Дейнега, Галіна Алмазова, Богдан Масляк, Олексій Дубинка та Андрій Римарук. Вони сиділи за кермом авто, яке придбали за кошти, зібрані «Військовим таксі» #wartaxi у Києві. Непересічні таксисти розповідали про проблеми з колісною технікою на фронті та розважали своїх пасажирів цікавими історіями. Львів’яни у свою чергу передали їм більш ніж 52 тисячі гривень.

«Ми зібрали більшу частину суми на машину для Львівської 24-ї окремої механізованої бригади. По водіям: Віталій Дейнега 22 370 грн, Богдан Масляк 14 752 грн, Галя Алмазова, Олексій Дубинка 7004 грн, Андрій Римарук 3062 грн. 4904 грн додасть виклику авто «UKLON» за виконані замовлення з тегом #Wartaxi. Загалом вийшло: 52 090 грн. Решту з 84 240 грн ми уже назбирали так. А це означає, що Nissan Patrol для 24-ї бригади і #Wartaxi-Дніпро будуть!», – повідомляє Віталій Дейнега у Facebook.

Найголовнішим, за його словами, лишається моральна складова акції. Кожен з водіїв писав свої таксо-історії про неймовірних львівських пасажирів. Наприклад,
Галя Кульба (відома тепер під позивним “пасажир-агонь”) вдень працює фінансистом, а ввечері і в обід допомагає бійцям у шпиталі, а хлопець-анонім з Криму залишив на армію 20 000 грн. Була також пасажирка з Росії, яка переїхала до Львова з Москви і почала допомагати нашій армії. Вона лишила все: друзів, роботу, рідню і зараз робить для наших хлопців більше, ніж багато хто з українців.

«Львів з точки зору таксиста не так уже й сильно відрізняється від Києва. Хіба що вулиці вужчі. Ті самі корки, ремонти доріг, хамство і ввічливість інших водіїв. Там відрізняються пасажири. Хоча багато з них і не були львів’янами. Майже кожен не просто дає гроші, а є волонтером на цій війні, має з нею свою історію і свої рахунки. Львівські пасажири #WarTaxi такі ж чудові як і київські, але зі своїм львівським гонором і своїми історіями», – продовжує Дейнега.

Варто зазначити і неприємні моменти акції. Спочатку львівська поліція намагалась арештувати машину «Військового таксі», потім хтось вкрав з неї номери. Але найбільш серйозний факт: пасажири, яких мали везти звичайні машини таксі, анульовували свої замовлення (хоча їх гроші все одно пішли б на армію). Таким чином з 136 замовлень було виконано лише 67 на суму 4904 грн. Ці гроші, за умовами акції, волонтерам перерахує «UKLON». Для порівняння, у кияни навикликали авто більш, ніж на 33 000 гривень.

Нагадаємо, аби привернути увагу до критичної ситуації на передовій з малою колісною технікою, волонтери та сервіс виклику авто «UKLON» організували акцію «Військове таксі». Вона стартувала у Києві, продовжилась у Львові та планується у Дніпрі. Суть дуже проста: клієнт замовляє таксі через мобільний додаток Uklon і в полі приміток (“уточнення для водія”) пише #wartaxi. На виклик може приїхати звичайний водій, а може – волонтер. Далі сервіс Uklon перерахує всю вартість поїздки (без чайових водію) на купівлю авто військовослужбовцям, які зараз знаходяться у зоні АТО.

За кошти, зібрані під час акції «Військове таксі» у місті Лева, волонтери разом із «UKLON» планують придбати джип Nissan Patrol вартістю 82 тисячі гривень для 24-ї окремої механізованої бригади імені Князя Данила Галицького, яка дислокується у Яворові Львівської області і приймає участь у АТО. Перед тим, як ця машина вирушить на фронт, вона потаксує у Дніпрі. Там волонтери також будуть збирати гроші на авто для місцевої бригади.

Акція проходить в партнерстві з сервісом таксі Uklon у містах, де є його представництва. Причина партнерства єдина – цей сервіс з самого початку АТО допоміг різним волонтерським групам на понад 6 000 000 грн і продовжує це робити.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.