дивись.info

Пєсков спростував повідомлення про злом пошти Суркова

Пєсков спростував повідомлення про злом пошти Суркова

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков спростував повідомлення про злом листування Владислава Суркова українськими хакерами. «Він не користується електронною поштою. Взагалі », – сказав Пєсков, передає ТАСС

Прес-секретар президента зазначив, що Сурков не використовує електронну пошту навіть для особистого листування.

Про злом листування Суркова 23 жовтня оголосила хакерська організація «КіберХунта». Вона опублікувала документ, в якому викладено план дестабілізації обстановки на Україні. У ньому також йдеться про федералізацію Закарпаття.

За словами Пєскова, в Кремлі ознайомилися з цим документом. «Цікавий документ. Можу сказати, це не він », – сказав прес-секретар президента, маючи на увазі Суркова.

Служба безпеки України призначила експертизу листування. При цьому глава апарату глави СБУ Олександр Ткачук сказав, що більшість матеріалів є справжніми. Про достовірність матеріалів також заявив депутат Верховної Ради України, радник голови МВС Антон Геращенко.

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль, в свою чергу, заявив, що матеріали «КіберХунти» можуть бути фальшивкою. Депутат Верховної Ради Ольга Червакова назвала їх підробкою, яку замовив депутат Микола Княжицький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.