дивись.info

Є ідеї стосовно боротьби із проблемою черг на кордоні із Польщею

Є ідеї стосовно боротьби із проблемою черг на кордоні із Польщею
фото: konkurent.in.ua

У співпраці із представниками Польщі українські митники розробили стратегію зменшення автомобільних черг на пунктах пропуску, пише WSCHODNIK.PL.

«Встановлено, що згромадження транспорту на пунктах перетину кордону і створення черг відбувається із участю транспорту, який ввозять громадяни в рамках процедури транзиту на період  або 10 днів, в основному – мешканців прикордонної зони, котрі перетинають кордон на підставі Умови між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про підстави малого прикордонного руху», – проінформували українські митники.
В той же час підкреслено, що розроблено уже кілька способів розв’язання проблеми.

«У зв’язку із цим створено проект та узгоджено тимчасові схеми організації руху транспорту на під’їздних шляхах до міжнародних пунктів перетину кордону «Рава-Руська» та «Краковець». Це робиться таким чином, аби існували окремі автомобільні черги для транспорту з українськими номерами, із польськими номерами (більшість яких – «транзитний транспорт»), а також для вантажного транспорту. Одна смуга руху має бути завжди вільна (із метою безперешкодного проїзду рятувальників, дипломатів і тд.)», – підкреслили у митній службі.

В той же час вирішено, що із метою вирішення цієї проблеми буде також внесено зміни до Митного кодексу України.

«На даний момент опрацьовуються відповідні зміни до Митного кодексу України, у яких буде передбачено інші умови тимчасового ввозу транспорту. Стратегія зменшення автомобільних черг передбачає також має на увазі ряд змін у законодавстві та інфраструктурі», – йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.