дивись.info

НАЗК переходить на цілодобовий режим роботи через збої у роботі реєстру

Національне агентство сьогодні змушене визнати заходи, вжиті адміністратором Реєстру декларацій – Державним підприємством «Українські спеціальні системи» для повноцінної й безперебійної роботи системи, незадовільними. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

«Через величезну кількість запитів, які надходять сьогодні до Реєстру, були зафіксовані збої в системі порталу. Тому у декларантів виникають труднощі із внесенням інформації та її оприлюдненням. Відтак, Національне агентство заявляє про необхідність оперативного вирішення проблемних питань в роботі Реєстру та вжиття адміністратором Реєстру невідкладних організаційно-технічних заходів.

Відсьогодні окремі структурні підрозділи Національного агентства з питань запобігання корупції переходять на цілодобовий режим роботи. До 30 жовтня включно. Зокрема, Адміністративний департамент та Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК здійснюватимуть технічну підтримку та надаватимуть роз’яснення суб’єктам декларування щодо питань, які виникають при поданні декларацій, цілодобово».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.