дивись.info

7 машин та 26 тисяч гривень вніс у е-декларацію мер Черкас

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подав електронну декларацію, вказавши дохід за 2015 рік у розмірі 26 тис. грн.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2015 рік, оприлюдненій у відкритому доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це йдеться в його електронній декларації за 2015 рік, оприлюдненій у відкритому доступі на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Згідно з документом, єдиним джерелом доходів Бондаренка у 2015 році була зарплата міського голови – 26 тис. грн.

Мер Черкас у спільній власності з дружиною володіє житловим будинком в Черкаській області площею 179 кв. м. Права власності набуті два роки тому. На той час житло оцінювалося в 145 тис. грн. За останньою оцінкою дім коштує понад 260 тис. грн.
Крім того, дружина Бондаренка з 2014 року володіє будинком у Черкасах у співвласності з третьою особою. Дім оцінюється в 314 тис. грн.
Також подружжя має дві земельні ділянки в Черкаській області площею 458 та 1047 кв. м.
У співвласності з третьою особою дружина мера володіє ділянкою у Черкасах площею 468 кв. м.

Бондаренко задекларував спільну з дружиною квартиру в Черкасах площею 111 кв. м.
Також мер Черкас вказав нежитлові будівлі. Одна, у Лисянському районі Черкаської області, належить йому разом з дружиною, іншою, в Черкасах, дружина мера володіє разом з ще двома громадянами. Будівлі площею в 105 кв м. оцінюються в 186 тис. грн. Права на всі об’єкти, окрім квартири, набуті у 2014 та 2015 роках.
Крім того, у розділі «об’єкти незавершеного будівництва» мер Черкас задекларував житловий будинок з нежитловими приміщеннями площею 534 кв. м у Черкаській області, який наразі не прийнятий в експлуатацію.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.